calcPageSize())"
/>
Occasion Nokta Simplex ULTRA
Niet op voorraad
Deze bijna nieuwe occasion Nokta Simplex Ultra kunt u vinden in onze vestiging in Hippolytushoef.
Productinformatie
De Nokta Simplex Ultra is de meest geavanceerde detector van de New Generation serie en biedt nog meer mogelijkheden dan de Simplex+ standaard, want er zijn uiteraard een aantal verbeteringen aangebracht.
Net als bij de andere Simplex-varianten is de interface vernieuwd en is deze ook waterdicht tot een diepte van 5 meter onder water, het ondersteel en middensteel zijn van carbon fibre(koolstofvezel) en de detector heeft een ingebouwde bluetooth module.
De detector beschikt ook nog eens over 6 zoekmodussen namelijk: Veld, Park, 4 tonen,99 tonen, Strand & Alle Metalen.
Functies
Inschuifbaar: Gaat u een keer op reis en heeft u weinig ruimte in de auto, of houdt u er niet van om met een grote en zware detector rondt te lopen? Geen probleem want de Simplex Ultra weegt maar 1,2kg en is inschuifbaar tot 63cm en uitschuifbaar tot 132cm.De detecor is dus erg compact en makkelijk te vervoeren. Het ondersteel en middensteel zijn van carbon fibre(koolstofvezel).
Waterdicht: Ook als u naar het strand gaat of bij een meertje wilt zoeken is het geen probleem want de Simplex Ultra is compleet waterdicht tot 5m (16ft), u kunt bij een plotselinge regenbui ook gewoon blijven doorzoeken, en de detector kunt u dus gewoon afspoelen onder de (douche)kraan. Ook is de detector bescherm tegen het indringen van stof/zand.
Zoekmodussen: De SIMPLEX Ultra beschikt over 6 zoekmodussen namelijk: Veld, Park, 4 tonen, 99 tonen, Strand & Alle Metalen.
Geavanceerde instelmogelijkheden: De Ultra geeft u de meeste instelmogelijkheden van alle Simplex detectoren, zo heeft u de mogelijkheid om de toonbreaks in te stellen. Daarmee kunt u bepalen tot welke ID waarde de lage toon loopt en de middentoon begint en waar de middentoon ophoud en de hoge toon begint. Van de verschillende tonen kunt u ook nog de toonfrequentie en de toonvolume aanpassen. U heeft ook de optie om de herstelsnelheid of de reactiesnelheid in te stellen.Een metaaldetector met een snelle herstelsnelheid geeft meestal voor voorwerpen die vlak naast elkaar liggen een signaal voor elk voorwerp. En de reactiesnelhed geeft een wat kortere of langere toon, dat kunt u natuurlijk zelf instellen. Ook kunt u op de Simplex Ultra de grondonderdrukking (Ground Suppressor) instellen om interferentie van de grond te elimineren, en de ultra kunt u op munten of relikwieën instellen om stabielere object-ID’s te krijgen voor datgene waarnaar u op zoke bent. Verlichting: Stelt u voor u heeft het zo leuk met het zoeken met uw nieuwe detector dat de tijd voorbij vliegt en ineens is het donker, dat is met deze detector geen probleem want hij beschikt over display verlichting, toetsen verlichting en zelfs zoekspoel verlichting! Er is dus gewoon een zaklamp in de detector gebouwd.
Zoekspoel: De SIMPLEX Ultra Heeft een Waterproof DD zoekspoel met een afmeting van 28 cm / 11″ (SX28)
Bluetooth: De SIMPLEX Ultra komt met een ingebouwde draadloze Bluetooth module. In dit pakket is geen Nokta Bluetooth hoofdtelefoon inbegrepen!
Comfort functies: U kunt tijdens het zoeken natuurlijk het volume zelf regelen maar de SIMPLEX trilt ook bij detectie van objecten. Ideaal voor als u in het water bezig bent met detecteren en bij slecht zicht.Ook is het een erg handige functie voor slechthorenden.
Bediening: De SIMPLEX is een zet-aan en ga-detector, dat betekent dat het een zeer makkelijk bedienbare detector is met een gebruiksvriendelijk ontwerp met één menu.
De detecor beschikt uiteraard over een pinpoint functie, ijzer discriminatie, frequentieschakelaar en nauwkeurige nummerieke voorwerpidentificatie.
Opladen en updaten: De SIMPLEX Ultra is USB oplaadbaar en wordt geleverd met een USB oplaad en datakabel. Dus u kunt de detector ook updaten.
SPECIFICATIES
| Doelgroep | Beginners, Gevorderden |
|---|---|
| Merk | Nokta-Makro |
| Voeding | Accu |
| Gewicht in gram | 1200 |