calcPageSize())"
/>
Black Ada Dagger
Op voorraad
Black Ada Dagger is een compacte en lichte handschep voor detectoristen die netjes en nauwkeurig willen graven, bijvoorbeeld in parken, grasvelden en andere plekken waar je de bodem zo verzorgd mogelijk wilt openen. Maar ook voor mensen die liever niet met een grote schep zoeken. Door het smalle blad is deze schep ideaal voor het maken van kleine, gecontroleerde gaten tijdens het muntzoeken. De rubberen handgreep en het beschermende handscherm zorgen voor grip, comfort en extra veiligheid tijdens het zoeken.
Productinformatie
Black Ada Dagger is een compacte en lichte handschep voor detectoristen die netjes, precies en gecontroleerd willen graven. Door het smalle blad is deze schep ideaal voor licht graafwerk in parken, grasvelden en andere zoekplekken waar je de bodem zo netjes mogelijk wilt openen en terugplaatsen. De rubberen handgreep en het beschermende handscherm zorgen voor comfort, grip en extra veiligheid tijdens het zoeken.
Waarom is de Black Ada Dagger geschikt voor detectoristen?
Tijdens het zoeken met een metaaldetector is het belangrijk dat je een vondst netjes kunt uitgraven. Zeker in parken en grasvelden wil je zo min mogelijk schade maken aan de bodem. De Black Ada Dagger is ontwikkeld voor detectoristen die een compacte handschep zoeken waarmee ze nauwkeurig rondom een signaal kunnen werken.
Het slanke blad maakt deze detectieschep geschikt voor het uitsnijden van kleine en nette openingen in de grond. Daardoor is dit model vooral handig bij het zoeken naar munten, sieraden en andere kleine vondsten op plekken waar verzorgd werken belangrijk is.
Wat zijn de voordelen van de Black Ada Dagger?
De Black Ada Dagger combineert een licht gewicht met een stevige bouw en een smal blad. Daardoor is deze schep makkelijk mee te nemen en prettig te gebruiken tijdens korte én langere zoekmomenten.
- •Compacte handschep voor nauwkeurig werk dicht bij de vondst
- •Smal blad voor het netjes openen van kleine gaten
- •Ideaal voor licht graafwerk in parken en grasvelden
- •Geschikt voor muntzoeken en gecontroleerd uitgraven
- •Rubberen handgreep voor een comfortabele en stevige grip
- •Beschermend handscherm voor extra veiligheid tijdens het graven
- •Gepoedercoat stalen blad van ongeveer 1,5 mm dik
- •Gepoedercoat stalen buis met een diameter van ongeveer 22 mm
- •Afmetingen van ongeveer 31 x 9,5 cm inclusief handscherm
- •Lichtgewicht ontwerp van ongeveer 350 gram
Wanneer gebruik je de Black Ada Dagger?
De Black Ada Dagger is vooral handig wanneer je licht en precies wilt graven. Denk aan situaties waarin je een signaal al goed hebt gelokaliseerd en de vondst gecontroleerd wilt vrijmaken zonder onnodig veel grond te verplaatsen.
Door het compacte formaat is deze handschep makkelijk mee te nemen in je uitrusting. Hij is vooral geschikt voor detectoristen die zoeken op plekken waar een grotere schep te grof is of waar je extra netjes wilt werken.
Hoe comfortabel is deze handschep in gebruik?
Met een lengte van ongeveer 31 cm en een gewicht van ongeveer 350 gram is de Black Ada Dagger zeer licht en goed hanteerbaar. Daardoor kun je hem eenvoudig meenemen en snel gebruiken wanneer je een signaal wilt uitgraven.
De rubberen handgreep zorgt voor grip en controle, ook wanneer je handen nat of vuil zijn. Het beschermende handscherm helpt om je hand beter af te schermen tijdens het werken dicht bij de bodem.
Is de Black Ada Dagger geschikt voor parken en grasvelden?
Ja, de Black Ada Dagger is juist zeer geschikt voor parken, grasvelden en andere plekken waar netjes werken belangrijk is. Het smalle blad helpt om kleine, gecontroleerde openingen te maken, zodat je de bodem na het uitgraven weer zo verzorgd mogelijk kunt terugplaatsen.
Voor welke zoeklocaties is de Black Ada Dagger geschikt?
De Black Ada Dagger is vooral geschikt voor lichte tot normale bodemomstandigheden. Op zeer harde, stenige of zwaar bewortelde grond kan een langere of zwaardere schep praktischer zijn.
- •Parken en grasvelden waar netjes werken belangrijk is
- •Akkers met lichte tot normale bodem
- •Zoekplekken waar kleine, gecontroleerde gaten gewenst zijn
- •Muntzoeken en het uitgraven van kleine vondsten
- •Zoeksessies waarbij je licht en compact gereedschap wilt meenemen
Voor wie is de Black Ada Dagger een goede keuze?
De Black Ada Dagger is een goede keuze voor detectoristen die een lichte, compacte en nauwkeurige handschep zoeken. Dit model past vooral goed bij zoekers die veel in parken, grasvelden of andere verzorgde zoekomgevingen zoeken.
Zoek je vaak in hardere grond, tussen wortels of op zware akkers, dan kan een langere of robuustere schep praktischer zijn. Zoek je juist een compacte detectieschep voor net en gecontroleerd werk, dan is de Black Ada Dagger een fijne aanvulling op je uitrusting.
Welke specificaties heeft de Black Ada Dagger?
De Black Ada Dagger is licht gebouwd, maar stevig genoeg voor gecontroleerd gebruik tijdens het zoeken. Het smalle blad, het beschermende handscherm en de rubberen handgreep maken deze schep praktisch voor detectoristen die nauwkeurig willen werken.
- •Type: compacte handschep voor metaaldetectie
- •Materiaal blad: gepoedercoat staal van ongeveer 1,5 mm dik
- •Materiaal steel: gepoedercoat stalen buis met een diameter van ongeveer 22 mm
- •Afmetingen: ongeveer 31 cm lang en 9,5 cm breed, inclusief handscherm
- •Gewicht: ongeveer 350 gram
- •Handgreep: rubberen grip voor comfortabel vasthouden
- •Handscherm: beschermend scherm voor extra veiligheid
- •Bladtype: smal blad voor licht en nauwkeurig graafwerk
Black Ada Dagger kopen bij Detectiespecialist D.J. Laan
Bij Detectiespecialist D.J. Laan vind je niet alleen metaaldetectors, maar ook praktische scheppen en accessoires voor verantwoord zoeken. Wij zijn specialist sinds 1980 en helpen je graag bij het kiezen van de juiste uitrusting voor jouw zoekplek en manier van zoeken.
Wil je een lichte, compacte en nauwkeurige handschep voor netjes werk in parken, grasvelden en andere zoeklocaties? Dan is de Black Ada Dagger een uitstekende keuze voor detectoristen die gecontroleerd en verzorgd willen graven.
SPECIFICATIES
| Merk | Black Ada |
|---|---|
| Gewicht in gram | 350 |